Nebankovní půjčky bez poplatků předem.
Máme transparentní podmínky.

Vaši finanční situaci za Vás nevyřešíme, ale pomůžeme Vám. Doopravdy!

Velice si vážíme důvěry Vás, našich zákazníků, a proto se snažíme být vůči Vám transparentní, nemáme důvod cokoli před Vámi skrývat a s tím souvisí i náš přístup k Vaší informovanosti.

Hlavní naší snahou je, aby klient byl maximálně spokojen. Vážíme si klientů, kteří přistupují k našim produktům zodpovědně a s rozvahou. Kteří po odborné analýze s našim zástupcem zvolí správnou výši úvěru a nepřecení výši splátky. Pro takové klienty máme vždy pochopení a kdykoliv jsme schopni s nimi řešit jakýkoliv problém. V opačném případě musíme upozornit všechny klienty, (u kterých dojde k pozdějšímu zjištění, že si u nás vzali úvěr se záměrem ho nesplácet, nebo že při žádání o úvěr zatajili či zkreslili zásadní informace o jejich současné finanční situaci), že naše společnost postupuje v případech hrubého porušení podmínek pro poskytnutí úvěru striktně dle pravidel nastavených smlouvou o úvěru a využívá všech zákonných možností k uspokojení svých pohledávek. Těmito kroky jsme nuceni chránit investice společnosti ve stávajícím legislativním stavu, kdy je věřitel stále více a více krácen na svých právech a dlužník zvýhodňován.

Byli bychom rádi, kdyby naši klienti byli solventní a zodpovědní, a veškeré případné problémy s námi řešili včas a s maximálním úsilím tak, abychom nebyli nuceni řešit žádné případy soudní cestou a následnou exekucí. V takovém případě, je tato situace pro obě strany velmi nepříjemná, zdlouhavá a v neposlední řadě nákladná.

Nejdůležitějšími body v úvěrových smlouvách všech společností jsou části, týkající se případných úroků z prodlení a smluvních pokut při opožděném splácení, či úplném nesplácení. Bohužel, tyto body jsou u spousty společností záměrně tajeny či bagatelizovány. U nás je tomu naopak, každý klient zjistí dané informace přímo na našich stránkách. Samozřejmostí je možnost stažení smluvní dokumentace a největší devízou Qkonta pro podnikatele je tzv. Klientská zóna, kde se klient kdykoli dozví online informace o jeho Qkontu a přináší mu další možnosti. Klientská zóna je přístupná odkudkoli přes internet a existuje i jako aplikace pro mobilní telefony se systémem Android.

Společnost T&C Domov s.r.o. od 12.2.2018 již neposkytuje spotřebitelské úvěry.


Poskytování úvěrů pro Vaše podnikatelské záměry a podporu podnikání tímto není nijak dotčeno a pokračuje.“

Kontakty

Sídlo firmy
T&C DOMOV s.r.o.
Králova 279/9
616 00 Brno

IČ: 271 24 339
Datová schránka: gzbf9fz

Kancelář (pro kontakt s klienty a úřady)

Hněvkovského 15
617 00 Brno

606 611 129

Reklamace můžete zaslat elektronicky

Tyto kontakty neslouží k žádosti o úvěr. Pro tyto účely klikněte níže.

Obchodní zástupci
Nebo můžete rovnou zdarma vyplnit žádost on-line