Nejžádanější půjčky

Pokud zrovna nečerpáte, tak nic neplatíte!

Úvěr podobný kontokorentu. Neúčelový úvěr na dobu max. 18 měsíců u kterého si sjednáte úvěrový rámec a můžete čerpat i opakovaně až do výše sjednaného rámce.

Hlavní výhody Quick Půjček

Nyní na Google Play
S mobilní aplikací máte vždy přístup ke svému osobnímu účtu QKonto ® Klientská zóna ® Slouží pro získání informací o Vašem účtu.

Nebankovní půjčky bez poplatků předem

Vaši finanční situaci za Vás nevyřešíme, ale pomůžeme Vám. Doopravdy!

Společnost T&C DOMOV s.r.o se zabývá poskytováním úvěrů. Na pozici nejžádanějšího produktu vystřídala Quick půjčku, už od svého uvedení, půjčka Qkonto. Tento nový produkt reaguje na potřeby a přání našich klientů, kteří stále více preferují u svého úvěru pohodlnost, variabilitu a nízkou splátku. Nízká splátka? Měsíční splácení? Libovolné čerpání úvěrového rámce? Možnost hotovostního i bezhotovostního splácení? Prostě pohodlná finanční rezerva? To vše je Qkonto. Výše tohoto úvěru může být 10 až 50 tisíc Kč a měsíční splátka začíná již na 599 Kč... Více informací zde. Pro klienty, kteří mají jiné představy, potřeby a preference máme v našem portfoliu v tuto chvíli i produkt Qmax, který je určen klientům s požadavkem na vyšší částku.

Kontakty

Sídlo firmy
T&C DOMOV s.r.o.
Chudčická 17
635 00 Brno

IČ: 271 24 339
Datová schránka: gzbf9fz

Kancelář (pro kontakt s klienty a úřady)

Hněvkovského 15
617 00 Brno

606 611 129

Reklamace můžete zaslat elektronicky

Tyto kontakty neslouží k žádosti o úvěr. Pro tyto účely klikněte níže.

Obchodní zástupci
Nebo můžete rovnou zdarma vyplnit žádost on-line